تبلیغات
بانوان - انسان های فراموش کار
آیا واقعا تابستان آنقدر گرمه که انسان را وادار  کند که در مقابل آفریدگارش بایسته؟ پروردگاری که در عظمتش همین یک آیه کافی است؛ و ما شما را بدین خلقت زیبا بیافریدیم پس چرا آفریننده را تصدیق نمی کنید آیا ندیدید که نخست شما نطفه ای بودید؟(1)

ما انسان های فراموش کار و ناسپاسی هستیم، و جایگاه و جوهره وجودی خودمان را یادمان رفته است، و دیگر حاضر نیستیم کمی به  خودمان سختی بدهیم و گوش به حرف آفریدگارمان و آیات حجابش دهیم و کمی گرمای دنیا را تحمل کنیم .

متاسفانه فصل تابستان شده، و لباس مردهایمان که گویی سایز خودش پیدا نمی شود؛ و لباس زنان از آن بدتر؛ روسری هایی که تور شده اند؛ مانتوهایی که بلوز شده اند؛ آستین هایی که آب رفته اند؛ و تا جایی که توان دارند روی ظاهر همین لباس اندک و جذب کننندگی آن تلاش می کنند؛ فقط کافی است بگویند مد شده یا مد است؛ حدیث و روایات هم یادمان رفته است،یادمان رفته است که امام صادق علیه السلام فرمود:
 آتش جهنم را 70بار آب زدند تا که شد گرمای دنیا؛(2) آتش جهنمی که خداوند نام آن را 150بار در قران متذکر شده.....آیا تابستان آنقدر گرم شده که حتی گرمای جهنم رو هم تحت تاثیر خودش قرار داده است؟

========================================
(1)سوره واقعه- نَحنُ خَلَقنَاکُم فَلَولَا تُصَدِّقُونَ (57) أفَرَءَیتُم مَّا تُمنُونَ (58)
(2)
بحار الانوار جلد۸ مبحث جهنم-  ان نارکم هذه جزء من سبعین جزءا من نار جهنم و قد اطفئت سبعین مرة بالماء ثم التهبت و لو ذلک مااستطاع آدمی ان یطیقها
برچسب ها: در مقابل آفریدگار، خلقت زیبا، نطفه، آیات حجاب، لباس مردها، روسری، مانتو،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 12 مرداد 1391 توسط داود