تبلیغات
بانوان - حجاب برای چشم (2)
  زدست دیده و دل هر دو فریاد       که هر چه دیده بیند دل کند یاد
 بسازم خنجری نیشش زفولاد           زنم بر دیده تا دل گردد آزاد(1)

در پست قبلی تا حدودی راجع به حجاب چشم صحبت کردیم، و به این نتیجه رسیدیم که گذرگاه و  ورود به منجلاب انحرافات و فساد جنسی نگاه به نامحرم و یا همان چشم چرانی است. نگاه های آلوده تخم شهوت را در دل انسان بارور ساخته، و صاحبش را به فتنه و انحراف مبتلا می کند. و شاید از همین جهت است که امیرالمومنین علی علیه اسلام می فرمایند:
(العُیونُ مَصائِدُالشّیطان)  چشمها، کمینگاه شیطان است.(2)
بله دوستان شروع بسیاری از روابط جنسی که منجر به فساد های جنسی است از چشم است، یعنی نخستین مرحله روابط از چشم است که شروع می شود، زیرا چشم دریچه حساسی است که لذت جنسی حاصل از نگاه، در آن متوقف نمی شود، بلکه،
تا اعماق جان و دل انسان پیشروی می کند، و اگر با چشم به مقصود شیطانی برسد تازه وارد منجلابی دیگر به نام فساد جنسی می شود. و در این مرحله است که عفت و حیا در انسان دریده می شود و دیگر کنترل چشمانش را ندارد و به جایی می رسد که هر کسی را ببیند از دریچه تلذذ جنسی نگاه می کند، و فکرش جنبه لذت جویی پیدا می کند و اینجاست که دل مریض می گردد و گاها شاهد عشق های مجازیی می شویم که باعث آن فقط یک نگاه بوده است و بس.

بله دوستان حجاب نداشتن چشم باعث خسارت است و این جدای از آن خسارتی است که در پست قبلی به آن اشاره کردیم که چشم چرانی باعث بیماری خطرناکی برای وجود انسان چون سادیسم خواهد شد.


==========================
(1) دوبیتی های بابا طاهر
(2)شرح غررالحکم،ج1،ص235
(3)روایت روی عکس:بحارالانوار،ج،101،ص35


برچسب ها: العُیونُ مَصائِدُالشّیطان، چشم چرانی، فساد جنسی، فتنه و انحراف، لذت جنسی، مقصود شیطانی، عفت و حیا، سادیسم، چیزی در بدن کم سپاس تر از چشم نیست، عشق های مجازی، بیماری خطرناک،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 تیر 1391 توسط داود