تبلیغات
بانوان - شهادتی از جنس دخترانه ی دخترانه
کاروان های  راهیان نور آماده حرکت بودند که ما هم به بدرقه یکی از دوستان رفتیم که خانمی اونجا حرف جالبی زد که خوشا به حال مردان که توفیق شهادت دارند و ای کاش ما هم راهی به سوی شهادت پیدا می کردیم این حرفش برایم از یک طرف جالب بود ولی از طرفی منو به فکر فرو برد که آیا در این زمان واقعا چنین راهی برای زنان هست در راه فکرم مشغول این جمله بود که یاد واقعه ای افتادم که آنها هم راهی به سوی شهادت دارند شهادتی از جنس دخترانه ی دخترانه .

بانوان با سلاحی که دارند بزرگترین مدعیان آزادی را رسوا کردند .بله دوستان یاد مروه افتادم مروه نجیب مروه شربینی که در یکی از مهدهای آزادی به علت داشتن حجاب توسط یک جوان نژاد پرست در آلمان و در دادگاه مورد حمله ی وحشیانه متهم قرارگرفت و در برابر چشم قاضی و همسر و فرزند خردسالش با 18 ضربه چاقو در حالی که باردار بود به قتل رسید و به شهیده حجاب معروف شد.

بله دوستان تا این زمان دقت نکرده بودم شهادتی در این زمان باشد که فقط خاص زنان باشد مال دختران. دخترانه ی دخترانه. یادم رفته بود که همین چادر بانوان ما که هر روز در مواجهه با غیر به سر می کنند شهادت ساز است.بله خواهرم از امروز به چادرت به گونه ای دیگر نگاه کن؛ و چادرت را مثل ایمان و عقیده ات حفظ کن.
برچسب ها: راهیان نور، دوستان، شهادت، دخترانه ی دخترانه، مدعیان آزادی، مروه شربینی، حجاب، نژاد پرست، المان، چادر بانوان، شهیده حجاب، ایمان، عقیده،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391 توسط داود