تبلیغات
بانوان - کدام زیباتر است؟
        ........هر چیزی در جهان خلقت اگر پوشش داشته باشد زیباتر است.......


این روزها روز درختکاریست و چند روزی است که هوا حسابی بهاری  شده و درختان در حال زیبا شدن هستند، چون در  حال سبز شدن هستند، و تا چند روز دیگه واقعا دیدنی و زیبا می شوند. شاید بگید این حرف ها چه ربطی داره به موضوع وبلاگتون.

عزیزان تمام هستی الگویی است برای به تکامل رسیدن ما انسان ها. آیا تا به حال به یک درخت سر سبز نگاه کرده اید چقدر زیباست، همه ما به نوعی در مقابل یک چنین درختی که پوششی از برگ های سبز دارد خودمون رو برای حفظش مسئول می دونیم و اگر کسی بخواهد شاخه ای از آن جدا کند شاید ناراحت شویم و بگوئیم چنین کاری را انجام ندهد، اما اگر درختی عریان باشد از آنجایی که این درخت رو تا حدودی فاقد ارزش حساب می کنیم نسبت به آن بی خیالیم و واسه همین است که عده ای چقدر زود از ریشه ان را در می آورند.

در خلقت انسان ها هم تا حدودی وضعیت بدین گونه است، اگر پوشش داشته باشی هم خودت سالم تری و هم به دیگران ضرر و زیان نمی رسانی و دیگران هم از آنجا که خودت برای خودت ارزش قائلی و به فکر اطراف و سلامت جامعه ات هستی  هرگز در پی قطع تو نمی افتند اما اگر بی حجاب باشی عده ای مثل یک درخت خشک  تنه ات را برای چند دقیقه شعله ور کردن آتش شهوت وجودشان لازم دارند و دیگر فقط خاکستری بیش از آن وجود باقی  نخواهد ماند.
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 23 فروردین 1391 توسط داود