تبلیغات
بانوان - سقوط و صعود
از زمانی که این وبلاگ را راه انداختم بحث های جالبی بین من و دوستان وبلاگیم اتفاق می افتد. یکی از دوستان می گفت: که حجاب چیز خیلی بدی است. واقعا بد است، و حتی با آن باید مبارزه کرد. گفتم خوب چرا؟ گفت: اگر حجاب خوب بود، این همه بازیگر در جلوی دوربین با حجاب مبارزه نمی کردند و حجاب را کنار نمی گذاشتند؟ گفتم: این همه بازیگر؟؟؟ گفت: این همه هم نه، ولی بعضی ها را ببین مثل گلشیفته فراهانی و جدیدا مینا لاکانی و عده ای دیگر ....
اگر حجاب خوب بود، این ها حجاب را کنار نمی گذاشتند. حتما بد است که این ها این چنین با حجاب مبارزه می کنند، و به خاطر حجاب از کشورشان دست می کشند. گفتم: می دونی گیر تفکر تو چیه؟ گفت: نه.
گفتم اینه که به قول مولوی سوراخ دعا را گم کردی. گفت: چطور؟ جواب دادم: اولا، همان طور که بازیگرانی داریم که حجاب خود را برمی دارند بازیگرانی داریم که حجاب را به عنوان پوشش برای خود انتخاب کردند که جالب است بدانی اگر قرار است بازیگری ملاک باشد در همون شبی که لاکانی خودش را به جهنم فروخت و علنا دشمنی خودش را به خداوند عرضه کرد خبرنگار آمریکایی به نام مریم فارغ التحصیل رشته خبر نگاری در آمریکا با حجاب در جلوی دوربین حاضر شد. (1)
دوما، همان طور که میدونی، حجاب یک مسئله دینی است و در هر مسئله ای باید به متخصص آن مسئله مراجع کرد ولی در مورد علت حجاب و پوشش به کسی مراجعه کردی که تخصصش هنر بازیگری است و ربطی به حجاب ندارد و چه بسا الان که حجاب خود را برداشته مشغول بازی جدیدی است به نام خیانت به دین و مملکت و شهدا.
سوما این که، مبارزه با دین چیز عجیبی نیست. ما در طول تاریخ انسان هایی داشتیم که به خاطر هوای نفس خود و شهوت خود چشم به روی خیلی از حقیقت ها بستند. ما در تاریخ داریم که عده ای بخاطر قدرت طلبی و ثروت شمیشیر خود را حتی به روی فرزند پیامبر کشیدند، و به طفل شش ماهه او هم رحم نکردند. کسانی دل به هوای نفس خود بسته بودند، که انسان های کوچکی نبودند حالا این ها جای خود دارند. چهارما، ما برای حجاب خود تابع دلیلیم وبهترین دلیل و منطق ما قرآن است. ایا اون ها می تونند بگویند، در قران چیزی از حجاب نیومده (در حالی که آیاتی درباره حجاب داریم)آیا این قدر اطلاعات در زمینه امور دینی دارند که در این مسئله نظر دهند.


(1)شبکه لس آنجلسی لایو
پایگاه اطلاع رسانی زنان نیوزzeynabiun.ir


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 مهر 1390 توسط داود
نمایش نظرات 1 تا 30